VILA S NÁDHERNÝM VÝHLEDEM NA MOŘE, V EXKLUZIVNÍ KOMUNITĚ ALTEA

NOVINKA. VE VÝSTAVBĚ, DOKONČENO ZA 18 MĚSÍCŮ

Luxusní vila v Altea, 3 ložnice, 5 koupelen, bazén, výtah, vše v nejlepší kvalitě a dokonalém designu. Vila je navržena na pozemku s nádherným výhledem na moře v exkluzivní komunitě. Několik teras, verandy a zahradní plochy doplňují design této senzační vily v Altea. Dokončeno za 18 měsíců.

Vila je rozložena do tří úrovní, vchod je v nejvyšším patře, kde se nachází vstupní hala, která je propojena s garáží pro dvě auta. Zde můžete použít schody nebo výtah do nižších pater, který komunikuje se zbytkem domu. V prostředním patře jsou tři ložnice. Hlavní ložnice má postel umístěnou tak, aby si užívala nádherný výhled na moře, má přístup na soukromou terasu a má vlastní koupelnu a šatnu. Další dvě ložnice mají také vlastní koupelnu, prostorné šatní skříně a společnou terasu.

V přízemí se nacházejí všechny obytné prostory, otevřené a světlé, kuchyň s centrálním ostrovem se připojuje k jedné verandě a venkovní terase s bazénem, která vás zavede k moři, aniž byste opustili dům. Dále prostorný obývací pokoj s jídelnou, který má velká okna a přístup na druhou verandu, hlavní terasu a je jedním z klenotů této vily. V tomto patře najdeme také prádelnu, vnitřní a venkovní koupelny pro hosty, stejně jako přístup k výtahu.

Vila je vybavena výtahem, zabezpečovacím systémem, systémem SmartHome, podlahovým vytápěním, klimatizací, technickým osvětlením a kuchyní vybavenou elektrospotřebiči.

Design, vybavení, kvalita a působivé výhledy na moře, úžasné soukromí a klid na vás čekají v Altea, Costa Blanca North. Altea, nebo okouzlující bílá krása, je okouzlující kosmopolitní město, patří do provincie Alicante a je takovou malou oázou klidu uprostřed Costa Blanca. Město Benidorm je nedaleko. Na letiště se dostanete za 48 min.

458m2

od

1.913 000 €

VILA A JEJÍ VELKOLEPÉ OKOLÍ

Velká luxusní vila s neuvěřitelnou polohou, vedle Altea club de Golf, v blízkosti pláže Olla a přístavu Campomanes, pouhých 8 km do centra Altea společně s Altea la Vella, tradičně známý pro svou kvalitu života, služby kulturní a umělecké nabídky, kde , kromě široké škály restaurací s jedinečnou gastronomickou nabídkou, Provozovat lze také různé sportovní a kulturní aktivity. Přímé napojení na dálnici AP 7

 

Mapka

Napište nám, rádi Vám odpovíme obratem!

12 + 14 =

KONTAKTUJTE NÁS

Jsme tu pro vás!

Španělsko

Monika Waelchli

Monika Waelchli

CEO of BCB Best Costa Blanca

+420 602 613 667
+34 684 420 255

info@bestcostablanca.eu

ČESKO

Bc. Miroslav Dvořák

Bc. Miroslav Dvořák

Obchodní zástupce BCB Best Costa Blanca

JAKÝ JE DALŠÍ KROK?

ZAVOLEJTE NEBO SI DOMLUVÍME TERMÍN PRO VIDEOHOVOR.

OSOBNĚ SE NA VÁS TĚŠÍM PŘÍMO VE ŠPANĚLSKU.