Ochrana osobních údajů

 1. Monika Waelchli, se sídlem Pod Pražskou 397, 252 03 Řitka, IČ: 18661378, fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona, zpracovává jako správce osobních údajů podle čl. 26 Nařízení, v případně poptávky služeb dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dříve i dále jen „Nařízení“), následující osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • emailovou adresu
  • telefon
 2. Všechny tyto údaje (jméno a příjmení, telefon a emailovou adresu) jsou zpracovávány za účelem vytvoření nabídky služeb, jednání o této nabídce nebo pro odpověď na Vámi vznesený dotaz. Toto zpracování umožňuje čl. 6. odst. 1 písm. b) Nařízení. Výše uvedené osobní údaje budou Monikou Waelchli zpracovávány po dobu jednání o zakázce mezi vámi a Monikou Waelchli, nejdéle však 2 roky od vaší poptávky, pokud neudělíte souhlas k dalšímu zpracování.
 3. Zpracování osobních údajů provádí Monika Waelchli, která je správcem osobních údajů. Získané osobní údaje mohou zpracovávat další poskytovatele zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době Monika Waelchli nevyužívá.
 4. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte
  právo:

  • požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si přístup k těmto údajům a nechat je aktualizovat nebo opravit,
  • Požadovat vymazání výše uvedených osobních údajů– tento výmaz však bude mít za následek ukončení jednání o smlouvě,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

KONTAKTUJTE NÁS

Jsme tu pro vás!

Španělsko

Monika Waelchli

Monika Waelchli

CEO of BCB Best Costa Blanca

+420 602 613 667
+34 684 420 255

info@bestcostablanca.eu

ČESKO

Bc. Miroslav Dvořák

Bc. Miroslav Dvořák

Obchodní zástupce BCB Best Costa Blanca

JAKÝ JE DALŠÍ KROK?

ZAVOLEJTE NEBO SI DOMLUVÍME TERMÍN PRO VIDEOHOVOR.

OSOBNĚ SE NA VÁS TĚŠÍM PŘÍMO VE ŠPANĚLSKU.